malarstwo i Ty - sztuka z bliska

Zasady pisania na skoko.pl, najogólniej i w trakcie tworzenia

(to jeszcze nie są wiążące zasady, a tylko pierwsze przemyślenia na ten temat)

Chodzi o teksty, w których będzie coś takiego, że będzie to pasowało do klimatu tej strony. Na dzień dzisiejszy tylko ja mogę to stwierdzić. W związku z tym proszę Autorki o przesyłanie na mój adres e-mail propozycji tekstów na jeden lub kilka zaproponowanych tematów, a ja się zastanowię i wybiorę. Następnie prześlę tekst po moich korektach (jeśli coś trzeba będzie koniecznie poprawić) z prośbą o akceptację. Jeśli nie trzeba będzie nic poprawiać, zostanie zamieszczony na stronie, a Autorka otrzyma mailem link do strony z publikacją i link do płatności.

Rozliczenie:

  1. Cena publikacji jednego artykułu z ilością znaków (bez spacji) w przedziale 800-2200, w pierwszym roku płatne do 3 dni po publikacji, w 2020 roku 39zł/1artykuł brutto, jeśli artykuł będzie zawierał 1-3 linki do stron Autorki lub innych, które chciałaby podlinkować linkiem rel="nofollow" (ale nie moich), w drugim i w każdym następnym roku 10zł/1artykuł (ten sam, żeby nie 'spadł' z witryny);
  2. Cena publikacji10 artykułów w 2020 roku 290zł/1 artykuł brutto, jeśli artykuł będzie zawierał 1-3 linki do stron Autorki lub innych, które chciałaby podlinkować linkiem rel="nofollow"; w drugim i w każdym następnym roku 5zł/1artykuł;
  3. Jeśli artykuł będzie zawierał 1-2 linki do stron tego e-serwisu (zob. Regulamin), będzie go można zamieścić bezpłatnie lub w minimalnej kwocie, którą muszę otrzymać, żeby to była moja działalność gospodarcza.
  4. Najkrótszy czas utrzymania witryny (w tzw. normalnych warunkach życia) po publikacji: 3 miesiące od daty publikacji. Jeśliby e-serwis zakończył swoją działalność z przyczyn zupełnie niezależnych od ich właścicielki, data zamknięcia nie może mieć znaczenia (ryzyko, którego nie da się uniknąć).
  5. Jeden temat może przyjąć maks. 10 artykułów. Artykuł nieopłacony znika z witryny i robi miejsce następnemu.

Więcej o wstępnie zarysowanych zasadach można przeczytać w Szkole bycia pro-vie. Cały E-serwis II będzie miał jeden regulamin e-usług.

Propozycje tematów: